Çalışma saati: 7/24 arayabilirsiniz
viranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclamaviranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclamaviranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclama
(7/24 arayabilirsiniz)
his_21@hotmail.com
Yenişehir mah 2. Cad no 5

Viranşehir haşere ilaçlama

Sıkça sorulan sorular

Viranşehir haşere ilaçlama

Sıkça sorulan soruların yanıtlarını sizler için hazırladık

Böcek ilaçlama böcek türüne göre çeşitlilik göstermekle beraber haşerenin yuva yapacağı yerlere haşerenin çeşidine uygun ilacı uygulamakla yapılır. Temel üç çeşidi vardır.

Bunlar; pülverizatör ile püskürtme, ulv ile sisleme ve jel in noktalar halinde belirli yerleri sürülmesi şeklinde olur.

Örneğin ; hamam böceği için insan sağlığına hiçbir zararı olmayan, eşyalara ve gıdalara zarar vermeyen evde kırık delik çatlaklar oluşan süpürgelik, kapı pervazları, duvar ve mutfak dolaplarının içi gibi alanlara uygulanan jel ilaçlama yapılır. Tahta kurusu için yuvalanma ihtimalleri bulunan yatak ve bazalar tahta araları parkeler gibi alanlara pülverizatör ile sıvı ilaç uygulanır.

Hamam böceği türleri mücadelede en zor ve zahmetli türlerden olmakla beraber, kaliteli bir ilaç ve tecrübeli bir personelle tamamen bitirilebilir. Her türlü ilaçlama yöntemiyle mücadele edilebilecek olup en uygun yöntemi insan sağlığına hicbir zararı olmayan eşyalara zarar vermeyen ve ev halkına zahmet vermeyen JEL yöntemiyle kesin çözüme ulaşılabilir.

Hamam böcekleri kırık delik çatlak bölgelere yerleşip buralarda yuvalanır ve yumurta bırakarak çoğalırlar. Bir hamam böceği yumurtlama döneminde tek seferde 40 ile 100 yumurta bırakabilir.

Bu sayede birden çoğalır ve bulundukları ev veya mekanın tüm alanlarına yerleşebilirler. Gözleri olmamasından dolayı duyularıyla ve antenleriyle yollarını ve besinlerini bulabildikleri için daha çok duvar dipleri ve köşelerde bulunur ve buralarda görülürler.

Gün ışığından rahatsız oldukları için daha cok karanlık ortamlarda ve gece ışıksız ortamlarda görülürler. Aynı zamanda kolay yiyecek bulabilecekleri için öncelikle mutfakta başlar ve burada çoğalırlar. Atık yağlar gibi besinler en sevdikleri besinlerdir. Sıcak ve nemli ortamları sevdikleri bilinmektedir.

Haşere türlerinin eve girme olasılığı da ceşitlilik gösterir. Bazıları eve alınan eşyalarla gelebildiği gibi bazıları evin etrafına yuva yapan kuşlardan, yine yakınlarda bulunan kedi köpek gibi tüylü hayvanlardan, bazıları da tatilden döndüğümüzde kaldığımız otelde veya dairede bulunduğu için valizimize veya çantamıza girmesiyle eve taşımamızla gelir.

Hamam böceği türleri evin giderlerinden eve alınan eşyalarla ve yakında bulunması gibi durumlardan dolayı evin duvarlarındaki boşluklardan kemirgenler  tesisat boruları ve giderlerden  tahta kuruları da eşyalarla taşınablir.

İlaçlama yapıldıktan sonra yanlış bilinen bilgilerden biri de hemen temizlik yapılması gerektiği düşüncesidir. Bilindiği üzere yuvalanmış böcekler yuvalarından peyder pey yani parça parça çıkarlar.

Bir günde bütün böcekler yuvalarından çıkmadığı için tavsiyemiz ilaçlama yapıldıktan sonra bir hafta mümkünse on gün boyunca ıslak temizlik yapılmamalıdır.

Kuru temizlik yapılabilir. Yani evinizi süpürebilirsiniz fakat çok mecbur kalmazsanız silmemeniz paspas yapmamanız ve yıkamamanız gerekiyor.

Eğer bu işlemlerden biri yapılırsa uygulanan ilaç zeminden temizlenmiş olur ve daha sonra yuvalarından çıkacak böceklerin ölmesi için gerekli ilaç yok edilmiş olur.

İlaçlamada en çok endişe edilen şeylerin başında yapılan ilacın tesir etmeyeceği böceği bitirmeyeceği gelir. Maalesef piyasada gayri resmi çalışanlar ve işini sadece para kazanmak için yapanlar bu tür sorunların ve endişelerin oluşmasına sebep olmuşlardır.

Kullanılan ucuz ve insan sağlığına zararlı ilaçlar, tarım ilaçları insan sağlığına zarar verdiği gibi hem böceği öldürmez hem de böceğin ilaca karşı bağışıklık kazanmasına sebep olur.

Biz en kaliteli dünya çapında kabul görmüş ilaçları kullanmakla beraber her hangi bir sorun oluştuğundu ilaçlamanızı tekrar yapıyoruz. Yapılan ilaçlama firmamız garantisi altında olup kesinlikle müşterimizi mağdur etmiyor böceği evde tamamen bitiriyoruz.

Bazen bulunduğumuz ortamlarda gördüğümüz haşere ve kemirgenler bizi tedirgin edebilir ve korkutabilir.  Belki de evinizde bulunan sorunu geç fark etmiş olabilirsiniz. Hiç kimse evinde akrep gördüğünde “sonra da ilaçlatsam olur” demez.

Bir dakika bile o ortamda bulunmak istemeyebilir. Tabii ki bu durum sorun değil. Artık her şey bir telefon kadar yakın.

Aradığınız andan itibaren yarım saat içinde evinize bir ekip gönderiyor ve ilaçlamanızı yapıyoruz. Aynı gün içinde hem de yarım saat içinde ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Viranşehir haşere ilaçlama

Sunduğumuz hizmet esnasında kullanılan bütün ilaçlarımız bakanlık onaylı ve sağlığa zararı yoktur.

Adres

Yenişehir mah 2. Cad no 5 Şanlıurfa Viranşehir

İletişim :

05427883390

Mail:

his_21@hotmail.com
viranşehir haşere ilaçlama
viranşehir haşere ilaçlama