Çalışma saati: 7/24 arayabilirsiniz
viranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclamaviranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclamaviranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclama
(7/24 arayabilirsiniz)
his_21@hotmail.com
Yenişehir mah 2. Cad no 5

viranşehir hamam böceği ilaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Viranşehir haşere ilaçlama  Profesyonel hamam böceği ilaçlama uygulamaları, uzun vadeli bir çözümü garantilemek ve yeniden istilayı önlemek için evinizde veya işinizdeki hamamböceği istilasından kurtulmanızdaki en etkili yoldur.Hamamböcekleri ile mücadele etmek için kullanılabilecek çeşitli ilaçlama seçenekleri vardır. Doğru uygulandığında, her biri hamamböceklerini etkin bir şekilde kontrol edebilir.

Yiyecekleri tezgahlara açıkta bırakmayın.
Kuru yiyecekleri sıkıca kapatılmış kaplarda saklayın.
Çöpleri günlük olarak boşaltın.
Kapıların, pencerelerin ve evin diğer alanlarının yakınında çatlakları ve delikleri kapatın.
Yaygın Hamam Böceği Türleri

Kahverengi Bantlı Hamamböcekleri:En küçük haşere hamamböceklerinden biri olan kahverengi bantlı yetişkin hamamböceği uzunluğu yaklaşık 10 - 15 mm'dir ve karınları boyunca sarı-kahverengi çizgilerle karakterize edilir.Kahverengi bantlı hamamböceği çoğunlukla yerde kalır, ancak çok sıcak iklimlerde uçabilir. Sıcak, nemli ortamları tercih etmeleri, onları ısıtılmış binalar - tavanlar, tavan araları, cihaz motorlarının içindeki ve çevresindeki hasarlara götürür. Öncelikle geceleri aktif olan bu fırsatçı haşerler, özellikle yüksek nişasta içeriğine sahip gıdalara yönelir.

İletişim

  • Yenişehir mahallesi Yenişehir mah 2. Cad no 3 Şanlıurfa Viranşehir
  • 05427883390
  • his_21@hotmail.com

Viranşehir haşere ilaçlama

Viranşehir haşere ilaçlama

viranşehir haşere ilaçlama
viranşehir haşere ilaçlama