Çalışma saati: 7/24 arayabilirsiniz
viranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclamaviranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclamaviranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclama
(7/24 arayabilirsiniz)
his_21@hotmail.com
Yenişehir mah 2. Cad no 5

viranşehir sinek ilaçlama

Viranşehir haşere ilaçlama sinek ilaçlama

Özellikle yaz aylarında çok fazla karşımıza çıkan haşerelerden bir tanesi de sineklerdir diyebiliriz. Sinekler özelliklerine ve fiziksel görüntülerine göre kendi aralarında ayrılabilir. İlk olarak iki kanatlı veya dört kanatlı olarak karşımıza çıkan sinekler bir de sivrisinek olarak da çıkabilmektedir. Dediğimiz gibi her sinek farklı özelliklerde olduğu için yaşam tarzları da farklı olabilir.Ortalama yaşam süreleri havanın sıcaklık oranına göre artabilir de çıkabilir de diyerek 3 hafta kadar ömürleri olduklarını söyleyebiliriz. Hem etçil, hem de otçul olarak bilinen sinekler özellikle sivrisinek olarak canlıların kanları ile beslenenleri de vardır diyebiliriz. Yaşam alanlarınızda var olduğunu gördüğünüz ve kurtulamadığınızı fark ettiğiniz bu canlılar için Sinek İlaçlama metotlarına başvurabilirsiniz. Bu işlemler daha çok ilaçlama firmaları tarafından profesyonel bir şekilde yapıldığı için hızlı bir şekilde sonuç almanızda mümkündür. Yani kendi imkânlarınızla değil de profesyonel destek almanız daha doğru olabilir.

Sineklerden Nasıl Kurtulurum

Sinekler Türkiye'de ulusal bir baş belasıdır. Türkiye'de yaklaşık 30.000 farklı tür vardır. Sinekler yiyecekleri, yüzeyleri kirletir, insanlara ve hayvanlara hastalık yayar. Sinekler, yemeden önce besin kaynaklarının üzerine kusarak beslenirler. Çürüyen maddeleri, karkasları, çöpleri ve dışkıları tüketirler. Hem ev hem de ticari ortamlarda bir numaralı zararlı olmaları şaşırtıcı değildir.

Sinek kontrolü için birçok farklı yaklaşım vardır, ancak sineklerden kurtulmanın en iyi 2 yolu:

Fiziksel dışlama - Bu, kapıları kapalı tutma, sineklik takma ve sızdırmazlık giriş noktaları gibi sağduyu çözümlerini içerir.

Sanitasyon - Bu, yüzeyleri temiz tutarak, çöp kutularını kapatarak, yiyecekleri örterek, hayvan dışkılarını temizleyerek, bitki ile ilgili malzemeleri çürüterek ve bayat ve durgun suyu uzaklaştırarak başlar.

Özellikle ticari ortamda profesyonel sinek kontrolü söz konusu olduğunda, temizlik sıhhi tesisatın anahtarıdır. Larvaların yayılmasını durdurmak için üreme alanı kaynağını ortaya çıkarmak çok önemlidir. Profesyonel haşere kontrolörleri, sinek türlerini belirlemek ve nerede inceleyip neyi arayacaklarını bilmek için eğitilmiştir.

İletişim

  • Yenişehir mahallesi Yenişehir mah 2. Cad no 3 Şanlıurfa Viranşehir
  • 05427883390
  • his_21@hotmail.com

Viranşehir haşere ilaçlama

Viranşehir haşere ilaçlama

viranşehir haşere ilaçlama
viranşehir haşere ilaçlama