Çalışma saati: 7/24 arayabilirsiniz
viranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclamaviranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclamaviranşehir haşere ilaçlama,viransehir hasere ilaclama
(7/24 arayabilirsiniz)
his_21@hotmail.com
Yenişehir mah 2. Cad no 5

viranşehir karafatma ilaçlama

Viranşehir karafatma ilaçlama

Viranşehir karafatma ilaçlama bu hamamböcekleri, üremek ve gelişmek için nemli, karanlık ve korunaklı alanları tercih etmektedir. Oryantal hamamböceği genellikle boru ve kanalizasyon yoluyla içeri girebilirler.Bahçeli evlerde bulunan dış mekan bitkileri ayrıca bu karafatma popülasyonlarının gelişmesi için ideal ortamlardır. Yiyecek bulmak için evlerin içine girip  yerleşebilirler. Ayrıca, sızıntı yapan borular ve diğer sıhhi tesisat sızıntıları, Oryantal hamamböceği için çok caziptir.Büyük oryantal hamamböceği popülasyonlarının bulunduğu bölgelerde, küf kokusu tespit edilebilir. Bu koku, nüfus içinde iletişim kurmak için kullanılan böceklerin salgıladığı kimyasalların bir sonucudur.

Viranşehir karafatma ilaçlama

Karafatmalar mat ve siyah renkte olan boy itibari ile de 1 cm den başlayarak 3 cm kadar değişebilen yapılara sahiptirler. Işığı sevmeyen ve daha çok karanlık alanlarda zaman geçirmeyi sevdikleri için daha çok mutfaklarımızda veya kanepe altlarımızda yaşayabilmektedir. Kapalı alanların onlar için ne kadar uygun olduğunu söyleyecek olursak kırıntılardan beslendiklerini de vurgulamak doğru olabilir. Tahıl ürünleri ve hayvansal besinleri onların en çok hoşlandıkları beslenme şekilleri olmaktadır. Bacakları daha çok uzun ve ince olarak bilinir ve gövdeleri tombul şeklinde olmaktadır. Pis yerlerde barındıklarından dolayı Haşereler gezdikleri yerlerde de mikrop dağıtmayı oldukça iyi becerirler. Şimdi böyle bir manzara ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda ilk yapmanız gereken geçici değil kalıcı çözümler üretmek olmalıdır. Yani en kısa zamanda bir ilaçlama firması ile anlaşmak ve yaşam alanlarınızı baştan aşağıya doğru temizletmek en güzel çözüm olabilir.

İletişim

  • Adres eklenecektir
  • 05427883390
  • Mail eklenecektir.

Viranşehir haşere ilaçlama

Viranşehir haşere ilaçlama

viranşehir haşere ilaçlama
viranşehir haşere ilaçlama